Sortiment

VYBERTE SI Z NAŠÍ BOHATÉ NABÍDKY. VŠE RÁDI UKÁŽEME A PŘEDVEDEME OSOBNĚ NA NAŠÍ PRODEJNĚ
NABÍZÍME BRÝLE SVĚTOVÝCH ZNAČEK
Dolce&Gabbana

Brýle Dolce&Gabbana spojují nestárnoucí eleganci s moderním designem brýlí. Značku založilo roku 1985 proslulé duo italských návrhářů Domenico Dolce a Stefano Gabbana, kteří se snažili o dokonalé propojení smyslnosti s jejich středomořskými kořeny. Značka se vždy vyznačovala nezávislostí a nikdy nepodléhala pravidlům módy.  V kolekci dioptrických a slunečních obrub Dolce&Gabbana najdete nové, ale i nadčasové tvary a velikosti brýlí v široké paletě barev. Ať už sáhnete po tradiční kombinaci kovu s černou či bílou barvou, nebo se necháte zlákat k módním experimentům a doplníte svou sbírku brýlí o extravagantní barevný model brýlí Dolce&Gabbana, nemůžete zvolit špatně. Dolaďte svůj vzhled modely z kolekce brýlí Dolce&Gabbana a budete zářit stejně, jako luxusní loga na stranici těchto obrub. Dolce&Gabbana je značkou, která vytváří módu a inspiruje ostatní. Nechte se oslnit lesklým světem brýlí!

VERSACE

VERSACE - módní lifestylová značka pro současné muže a ženy, kteří mají rádi elegantní, luxusní a distingovaný styl. Kolekce brýlí VERSACE spojuje moderní technologie a bezkonkurenční kvalitu v luxusním provedení. Moderní designové brýle i osvědčená klasika mají u této značky vždy rafinovaný vzhled. Součástí image VERSACE brýlí je nezapomenutelné a nepřehlédnutelné logo medúzy. Tradiční kolekce brýlí VERSACE je na rozdíl od své sestry, značky VERSUS, určena všem, pro které je elegance a luxus tou správnou volbou. Oslňující lesk zlata, třpytivé efekty, dokonalé tvary... to vše jsou atributy brýlí VERSACE. Užívejte života naplno! Tato filozofie je znát v  každém kousku z návrhářské dílny Donatelly Versace a odráží se samozřejmě i na brýlích, protože každá kolekce je inovativní a odvážná. Nechte se zlákat báječným světem Haute Couture a vyberte si z kolekce brýlí VERSACE.

PRADA

Tuto světoznámou italskou značku založil Mario Prada roku 1913 a později ji převzali Miuccia Prada a Patrizio Bertelli. Základními rysy značky jsou špičková kvalita, neustálé inovace respektující tradici, vývoj a výběr těch nejlepších materiálů. Tyto aspekty se vždy jako první odrážejí právě v kolekci brýlí PRADA. Ať již zvolíte elegantní varianty městského stylu, či sportovnější podoby dioptrických obrub a slunečních brýlí, vždy bude výsledkem dokonalý doplněk Vašeho vzhledu. Osobitost brýlí Prada vycházela vždy z její kvality a také schopnosti myslet do budoucna. Brýle Prada jsou propracované, elegantní a ušlechtilé, jsou spjaty se silným charakterem a jedinečným stylem.

EMPORIO ARMANI

Značka EMPORIO ARMANI je umírněnější a velmi nositelná odnož módního domu Giorgio Armani. Zaměřuje se především na mladou generaci. Kolekce brýlí EMPORIO ARMANI je poselstvím nenápadné elegance a vkusu. Stranice obrub se staly malými uměleckými díly po celém světě. Nezbytné logo v podobě orla je vkusným doplňkem a odráží charakter svého nositele. Kolekce brýlí EMPORIO ARMANI je ve znamení barev a svobody. Inspirace přírodou je znát na každém tvaru i ornamentu. Všechny dodávané brýle EMPORIO ARMANI  jsou opatřeny pouzdrem a certifikátem pravosti. Značkové brýle EMPORIO ARMANI v pánském i dámském provedení jsou tím pravým doplňkem pro Vaše oči.

RAY BAN

Ucelená kolekce brýlí RAY BAN Vám nabízí výběr originálních produktů této značky. Pořiďte si na letošní rok dokonalý doplněk i ochranu očí zároveň. Brýle RAY BAN jsou zárukou té nejvyšší kvality slunečních skel v celosvětovém měřítku. Osvědčené modely pilotek a wayfarerů jsou k dispozici v celé škále barev a variant slunečních čoček. Nebo doplňte svůj šatník originální korekční pomůckou - dioptrickými brýlemi RAY BAN. Dopřejte svému zraku kvalitu brýlí RAY BAN, kterou vyhledávají profesionální piloti a řidiči. Jestliže v široké nabídce nenajdete přesně to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám nabídneme model slunečních a dioptrických brýlí RAY BAN podle Vaší poptávky.

VOGUE

VOGUE  jsou velmi kvalitní designové brýle známé po celém světě. Kolekce brýlí VOGUE přináší řadu různorodých stylů a fantastických barevných kombinací v nadčasovém provedení, které však nepřekračují hranici nositelnosti a kombinovatelnosti. Brýle VOGUE jsou určeny především lidem, kteří dbají na detaily a jsou si vědomi posledních módních trendů. Kolekce brýlí VOGUE koresponduje s mladými městskými styly, aniž by ztratila svou ochrannou známku elegance a luxusu. Romance a glamour jsou hlavními znaky brýlí VOGUE. Ať již vyberete z osvědčených modelů nebo z nové kolekce brýlí VOGUE Vaše volba Vás nezklame.

GUESS

Brýle GUESS si oblíbili vyznavači divokého životního stylu s živočišným přístupem k životu. Nová kolekce brýlí GUESS přináší na pole módních dioptrických obrub a slunečních brýlí luxus a lesk. Jste vášniví a řítíte se plnou parou vpřed? Pak jsou brýle GUESS tím pravým pro Vaše uhrančivé oči i jakkoliv výrazný šatník. Brýle GUESS dokonale doplní jak kolekci oblečení GUESS, tak jakékoliv jiné módní outfity. V aktuální kolekci brýlí GUESS si vyberete, i když ujíždíte na nejnovějších stylech a ženete se za módními trendy.  Nadčasová klasika - to není nic pro rozjetý módní rychlík jménem GUESS. Co je však stejně důležité, je kvalita, použité materiály a tvary brýlí, které dokonale umožňují komfortní nošení, zabraňují alergickým reakcím a jejich trvanlivost je rozhodně delší než jen na jednu sezónu.

GUESS BY MARCIANO

Guess by Marciano - prémiová odnož značky Guess. Kolekce brýlí Guess by Marciano odráží sexy glamour styl, jímž je tato značka proslulá a kombinuje jedinečný design s odvážnými detaily. Ruční výroba v kombinaci s krystaly Swarovski přidávají brýlím Guess by Marciano na luxusu. Ať už si vezmete sluneční brýle nebo dioptrické brýle Guess by Marciano, budete zářit stylem a sofistikovaností. Sluneční a dioptrické brýle Guess by Marciano, to je dotek půvabu a vkusu.

REDBULL RACING

Rakouská společnost Michael Pachleitner Group se sídlem v Grazu se více než 50 let zabývá marketingem mezinárodních licencí, designem, mezinárodním prodejem a distribucí brýlí. Společnost se věnuje hlavně designu a obchodu s obrubami a slunečnými brýlemi, zároveň sama vyrábí brýlové čočky. V současné době MPG spolupracuje s obchodními partnery ve více než sedmdesáti zemích po celém světě. V roce 2012 společnost Michael Pachleitner Group získala novou licenci: Red Bull Racing Eyewear. Red Bull Racing Eyewear je nezávislá Red Bull Racing značka s vlastním designem a inovativními materiály. Značka je zastáncem sportovního vzhledu, aktivního životního stylu a exkluzivity."

Sluneční brýle - rychlost je klíčovým faktorem úspěchu v závodech formule 1. Při konstrukci vozů hraje důležitou roli mnoho faktorů. Vozy jsou optimalizovány do nejmenších detailů tak, aby dosáhly maximálních výkonů.

Totéž platí i pro sluneční brýle: čím lepší a inovativnější materiály, tím větší úspěch. Red Bull Racing Eyewear používá lehké, ale zároveň odolné materiály. Sluneční brýle jsou podmanivé svým tvarem i designem. Představují nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled.

Dioptrické brýle - Abyste pochopili tradici značky Red Bull Racing Eyewear, budete se muset podívat zpět - konkrétně k  samotným začátkům výroby brýlí. Kdo považuje nýtovavé nebo nůžkové brýle za středověkou kuriozitu, ten se mýlí. Nešlo totiž jen o usazení zvětšovacích skel do přiměřene robustního materiálu. Brýle byly hned od začátku mistrovská díla svým materiálovým řemeslnickým zpracováním.  Tlak módních trendů nutil výrobce brýlí být stále více inovativní. A to je místo, kde Red Bull Racing Eyewear přišel do hry - značka, která se pyšní komplexními znalostmi sofistikovaných materiálů. A nejen to, Red Bull Racing Eyewear je také revoluční, pokud se jedná o vynalézavost a počet nápadů. Vše se opírá o jedinečný design, který dává každému modelu nezaměnitelný charakter. Materiál, technologie a trend doby - kdo by si myslel, že tradice může být tak moderní.

Jednoduše výjimečné!

Design středověkých nýtovaných nebo nůžkových brýlí byl inspirací pro vznik designu modelů brýlí značky Red Bull Racing Eyewear. Tlak módních trendů nutil výrobce brýlí být stále více inovativní. A to je místo, kde Red Bull Racing Eyewear přišel do hry - značka, která se pyšní komplexními znalostmi sofistikovaných materiálů. A nejen to, Red Bull Racing Eyewear je také revoluční, pokud se jedná o vynalézavost a počet nápadů. Vše se opírá o jedinečný design, který dává každému modelu nezaměnitelný charakter. Materiál, technologie a trend doby - kdo by si myslel, že tradice může být tak moderní.

Jednoduše výjimečné!