Sluneční brýle (sluneční dioptrické)

SLUNEČNÍ DIOPTRICKÉ BRÝLE

Nosíte brýle na zlepšení zraku do dálky a je Vám líto, že si nemůžete pořídit klasické sluneční brýle, protože se bez těch dioptrických neobejdete? Pokud pro Vás nejsou tím pravým ořechovým ani kontaktní čočky a nejsou Vám pohodlné sluneční brýle s dioptrickou vložkou, můžeme Vám snadno pomoci!

DIOPTRICKÉ SLUNEČNÍ BRÝLE nejsou žádnou novinkou! Nabízíme široký výběr krásných a moderních slunečních brýlí, které jsou vhodné k zabroušení dioptrických skel.

Navíc si můžete vybrat z různých barev, které lze aplikovat po celé ploše brýlové čočky rovnoměrně, nebo tzv. gradálně. Při této úpravě se do horní části čočky aplikuje intenzivnější odstín a do spodní světlejší. Většinu barev lze kombinovat s dalšími úpravami, které zajišťují snadnější čištění a odolnost proti poškrábání. Také ZRCADLOVÝ EFEKT si můžete zvolit na dioptrické sluneční brýle. Ceny takových skel jsou velmi příznivé a doba zhotovení je menší, než jeden týden! Tak neváhejte a udělejte si letní dovolenou ještě příjemnější.

Naše optika VISTA COOL nabízí sluneční brýle se 100% UV Filtrem.

SLUNEČNÍ BRÝLE

Ať už je venku jaro, léto, podzim, nebo zima, oči je potřeba chránit před sluníčkem neustále.

Lidé si automaticky chrání svou kůži opalovacími krémy, ale často zapomínají na ochranu očí, která je stejně důležitá. Pro pobyt na slunci doporučujeme jedině sluneční brýle se 100% UV filtrem.

Člověk by si měl dávat pozor, kde si sluneční brýle zakoupí. Sluneční brýle ze supermarketů a tržnic nemusí splňovat stoprocentní ochranu. Sluneční brýle v očních optikách mohou být finančně nákladnější, ale kvalita jejich materiálu a brýlových skel je mnohem vyšší.

Spousta slunečních brýlí nabízí polarizační filtr, díky kterému si užijete skvělý komfort například při řízení automobilu, nebo volnočasových aktivitách.

Proto neváhejte navštívit naši prodejnu oční optiky v HM Globus v Havířově! Rádi s Vámi vybereme takové sluneční brýle, ve kterých se budete cítit báječně! Nabízíme spousty slunečních brýlí ve stylu moderním, klasickém, ale i sportovním.

V nabídce máme  značkové brýle od předních světových výrobců, jako jsou RayBan, Dolce & Gabbana, PRADA, Vogue, RedBull racing, Polaroid, INVU, Gucci, Guess, Guess By Marciano, Belutti a mnoho dalších.