Trápí vás zamlžování? Poznejte technologii Optifog

Trápí vás zamlžování? Poznejte technologii Optifog

Určitě to také znáte – přijdete z chladného podzimního počasí domů, do kanceláře, nebo do obchodu a přes brýle najednou není vidět. Zamlžování brýlí trápí nejednoho jejich majitele a bohužel patří k častým nepříjemnostem, které jsou spojeny s nošením brýlí.

Vystupte z mlhy

Zamlžování se může projevit při přechodu ze studeného do teplého prostředí, při nošení ochranné přilby nebo masky v práci, ale také při běhání a dalších fyzických aktivitách.  Je možné tomuto úskalí nějak zamezit?

Technologie už naštěstí pokročila tak daleko, že řešení existuje, aniž jste si to možná dodnes uvědomovali. Jedním z východisek mohou být speciální čočky Optifog, které proti zamlžování bojují společně se speciální utěrkou Optifog Smart.

Jak to funguje?

Použitím utěrky spustíte na čočkách proces, který brýle ochrání před zamlžováním. Utěrka Vám může sloužit i jako praktický pomocník při klasickém každodenním čištění brýlí. Výrobci doporučují brýlové čočky Optifog každé dva týdny omýt vodou, abyste společně s používáním utěrky dosáhli co nejlepšího efektu.

Účinky utěrky Optifog Smart bohužel nevydrží věčně. Proto je dobré utěrku vyměnit za novou každé tři měsíce, nebo po 450 aktivacích.

Pozor na vodu!

Nyní už víte, jak zamezit zamlžování Vašich brýlí. Jak se ale o produkty Optifog starat?

Brýlové čočky nevyžadují žádnou speciální péči. Pokud jde o utěrku Optifog Smart, jejím jediným úskalím je kontakt s vodou. Proto ji pod vodou nikdy neumývejte, ztratila by tak aktivační složky bojující proti zamlžování.

Dejte si také pozor na čištění brýlí utěrkou bezprostředně po tom, co brýle umyjete pod proudem vody. Před použitím utěrky Optifog Smart brýle vždy pečlivě vysušte.

Pokud stále váháte, brýlové čočky Optifog Vám mohou nabídnout i další plusy, jako je odolnost vůči poškrábání, prachu a nadměrným odleskům. Navíc poskytují nejlepší ochranu proti UV záření.

Jestli máte o duo bojující proti zamlžování zájem, nebo se chcete dozvědět více informací, v naší optice Vám rádi poradíme!