Brýlové čočky vám zajistí perfektní zrak! Znáte jejich typy?

Brýlové čočky vám zajistí perfektní zrak! Znáte jejich typy?

Nevíte, jak účinně vyřešit váš konkrétní problém s brýlovými čočkami a ztrácíte se v obrovské nabídce sklíček? Rádi vám poradíme přímo u nás v optice, ale pokud se chcete dozvědět více ještě před návštěvou, dáme vám několik tipů, jak se v brýlových sklech snadno vyznat!

Dva v jednom

Bifokální čočky snadno poznáte díky viditelnému „půlměsíci“ ve spodní části, která usnadňuje vidění na blízko. Přes klasickou část brýlí pak vidíte na dálku. Nevýhodou je ostrý přechod mezi dvěma částmi, který může být rušivý.

Ostrý zrak do všech vzdálenosti

Na všechny vzdálenosti uvidíte, pokud si pořídíte multifokální brýlové čočky. Někdy se jim říká také progresivní. Technologie tohoto typu čoček už došla tak daleko, že dokáže věrně napodobit přirozené vidění.

Pokud si myslíte, že jsou pro vás multifokální čočky nejlepším řešením, dejte si pozor na správný výběr obruby. Musí být předem řádně upravená a nacentrovaná na míru ještě před zabroušením skel, jinak hrozí, že zóny čoček nebudou odpovídat předešlé centraci.

Pracujete u počítače?

Jestli je vaše odpověď ano, skvěle vám budou sloužit kancelářská brýlová skla. Zrak zlepšují na blízkou a střední vzdálenost a pomohou předcházet únavě vašich očí při práci.

Díky skvělé hloubce ostrosti a možnosti perfektního zaostření obrazu bez namáhání očí pro vás dny strávené v práci budou zase o něco snazší!

A to není všechno…

Dokonalé vidění zajišťují také různé úpravy skel. Můžete si vybrat například samozabarvovací čočky, díky kterým vás nebude omezovat sluníčko, úpravu Blue Control určenou k sezení u počítače, OPTIFOG úpravu proti nepříjemnému zamlžování a tak dále.

Ať už se rozhodnete pro jakákoliv skla, U NÁS VÁM NA NĚ NYNÍ DÁME SLEVU 50 %! Všechno z našich skladů musí pryč. Proto s návštěvou neotálejte, těšíme se na vás.